СБУ зібрала доказову базу щодо сімох окупаційних "начальників", які працюють в "адміністраціях" ворога на Луганщині

СБУ зібрала доказову базу щодо сімох окупаційних "начальників", які працюють в "адміністраціях" російських загарбників у Луганській області. Про це повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях у м. Сєвєродонецьк у Facebook 11 травня.

"Серед них – бойовик, який з 2014 р. воював проти Збройних Сил України та перебував у розшуку у зв’язку з участю в терористичній організації та незаконних збройних формуваннях, – сказано в повідомленні. – У 2022 р. брав участь у бойових діях під Сєвєродонецьком, Рубіжним, Попасною та Лисичанськом. У липні минулого року його було призначено так зв. "и. о. главы администрации г. Лисичанска ЛНР".

Уточнюється, що мова йде про "афганця" Андрія Скорого.

Зазначається, що фігурантами кримінальних проваджень стали колишня працівниця пенсійного фонду України та екскерівниця відділу соціального забезпечення Станично-Луганської ВЦА.

Вони погодились на пропозиції рашистів очолити відділення так званого "пенсионного фонда ЛНР" та "управления социальной защиты населения" в окупаційній адміністрації Станично-Луганского району.

Також задокументовано, що мешканка Старобільська невдовзі після окупації міста добровільно працевлаштувалася в так званої "администрации Старобельського района ЛНР" і наразі керує "управленим труда и социальной защиты населения".

Колишня головна спеціалістка управління освіти Сєвєродонецької міської ВЦА зробила вибір на користь "кар’єрного росту" і отримала в "адміністрації" Сєвєродонецька посаду "заступника начальника відділу освіти".

Встановлено, що на призначення керівниками відділів в «адміністраціях» Сватівського та Марківського районів свідомо погодились інженер-програміст із Лисичанська та підприємець із Марківки. Вони керують так званими "відділами забезпечення життєдіяльності" сіл Мілуватка та Бондарівка.

Наразі зловмисники співпрацюють з окупантами, виконують організаційно-розпорядчі функції та сприяють загарбникам в утвердженні режиму окупації території Луганської області. Їм повідомлено про підозру в колабораційній діяльності за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України.

Зазначається, що правопорушникам загрожує до 10 років позбавлення волі, позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскація майна.

Раніше повідомлялось, що культпрацівниця з Рубіжного на Луганщині, яка очолила "кадирівську" організацію й залучала до неї підлітків, отримала підозру.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті