З проблемами гуманітарного штабу в Добропіллі ознайомились куратори від місії ООН (ФОТО)

Гуманітарний штаб, який працює у Добропіллі в рамках Всесвітньої продовольчої програми від міжнародної організації "ADRA", відвідали представники ООН 23 липня. Про це повідомив керівник Всесвітньої продовольчої програми ООН Девід Томас.

"Наше завдання – проаналізувати, чи задоволені мешканці регіонів отриманою допомогою, чого їм не вистачає, які продукти конче необхідні, – зазначив Томас під час зустрічі з волонтерами штабу 23 липня. – Ми будемо допомагати Україні, допоки у цьому буде потреба".

Уточнюється, що гуманітарний штаб працює в Добропіллі з початку червня.

Як підкреслюють волонтери штабу, перш за все гуманітарну допомогу отримують жителі міста з пільгових категорій населення: багатодітні сім’ї, матері-одиначки, люди з інвалідністю та родини, які виховують дітей віком до 18 років, повідомили у штабі.

"За два місяці роботи ми вже встигли видати близько 6000 наборів, – повідомила кураторка гумштабу Інесса Хорошавіна. – Зазвичай в день видаємо близько 400. Ця допомога дуже важлива для населення, тому що зараз ціни на продукти харчування зависокі, а працювати з тих людей, хто отримує від нас допомогу, можуть не всі – є ті, хто навіть пересуватися самостійно не може. Щодо решти населення – багато людей на сьогодні залишилися без грошей, без роботи. Це загальна проблема".

Вона уточнила, що в складі наборів, які отримують добропольчани в гуманітарному штабі, – продукти харчування з довготривалим строком придатності: крупи, м’ясні консерви, макаронні вироби та рослинна олія.

Раніше повідомлялось, що в прифронтовому Добропіллі тестують нову насосну станцію.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті