Рубіо: до обговорення гарантій безпеки для України мають бути залучені США та ЄС

Державний секретар США Марко Рубіо попросив чітко розмежовувати припинення вогню в Україні від кінцевої мирної угоди. Він зауважив, що на мирних переговорах важливо порушити питання гарантій безпеки для України. Про це повідомляє з посиланням на The Guardian пише РБК-Україна.

Рубіо зазначив, що на фінальних мирних переговорах потрібно буде обговорити питання гарантій безпеки для України, визнавши, що "кожна країна світу має право на безпеку, на самозахист, на захист своєї території".

За його словами, до мирних переговорів мають бути залучені не тільки США, але і ЄС, який "впровадив значні санкції" проти Росії.

Водночас він застеріг від "забігання наперед", оскільки перший етап - це тимчасове припинення бойових дій, щоб створити простір для переговорів.

Як повідомлялося, президент Франції Емманюель Макрон під час зустрічі з начальниками штабів у Парижі 11 березня закликав перейти до планування гарантій безпеки для України після "завершення війни".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
13.04.2025
18:00

Російський прем'єр-міністр «ДНР» спростував заяви Пушиліна про швидке перетворення «республіки» на квітучий сад. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок "ДНР" відвідав російський Ростов-на-Дону, де з трибуни чергового пропагандистського форуму про "відродження" окупованих територій України намалював утопічну картину світлого майбутнього Донбасу.
Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Всі статті