Росія намагається налагодити маршрут безперебійного постачання зброї з Ірану – ISW

Росія намагається розширити співпрацю з Іраном, щоб отримати стабільний канал постачання високоточної зброї. Про це 5 січня повідомляє Інститут вивчення війни.

"Іранські державні ЗМІ 28 грудня заявили, що Іран незабаром отримає з росії 24 винищувачі Су-35, ймовірно, в обмін на безпілотники та балістичні ракети іранського виробництва", - зазначили в ISW.

Це підтверджує заяви офіційних осіб США, зроблені ще на початку грудня. Тоді наголошувалося, що росія надає безпрецедентний рівень військової та технічної підтримки Ірану в обмін на системи озброєнь іранського виробництва.

Зазначається, що росія та Іран будують новий трансконтинентальний торговий маршрут в обхід санкцій та "іноземного втручання". Також представники Інституту повідомили, що російські та іранські офіційні особи ведуть переговори щодо налагодження торговельного маршруту. Це дозволить досягти більш послідовних постачань зброї між двома країнами, зазначають експерти.

Крім того, аналітики Інституту вивчення війни вирахували, що російські загарбники можуть використати 1750 іранських безпілотників до травня 2023 року, якщо застосовуватимуть їх з інтенсивністю, як у період з вересня по грудень 2022 року.

Нагадаємо, раніше голова ГУР Буданов повідомляв, що росія купила у Ірану 1700 дронів-камікадзе.

Статті

Країна
17.10.2024
10:00

Агросектор України: мінна загроза

Ще у 2014 р. Уакраїна увійшла до п'ятірки країн з найбільшою замінованою територією. Сусіди за рейтингом: Сирія, Афганістан, Ємен та М'янма. Після повномасштабного рашистського вторгнення у 2022 р. ми очолюємо цей сумний список.
Світ
16.10.2024
07:41

«Наші війська вже підійшли до Миргорода». Російські ЗМІ про Україну

Ніхто не гарантує, що всі країни єдиним фронтом стануть на захист члена НАТО... Для самого альянсу немає жодної причини включати в себе Україну. Він і так користується нею як своїм плацдармом, не несучи при цьому жодної відповідальності.
Країна
15.10.2024
10:54

Друга річниця "повернення Донбасу додому": фестиваль міфів

Сама ідея апелювати до історії, говорячи про належність території до державних утворень, межі яких постійно змінювалися, – у сучасному світі виглядає дивно.
Всі статті