Російські командири не в змозі налагодити бойову дисципліну - британська розвідка

Війна в Україні показала провал російських командирів із забезпечення бойової дисципліни "на низовому рівні". Про це 18 серпня у Twitter повідомляє Міноборони Великобританії.

"Сукупний ефект цих невдач, ймовірно, є важливим фактором низької ефективності російських збройних сил", - повідомляють британські розвідники.

Як приклад вони наводять сильне зношування російських танків в Україні. За даними британців, російські солдати не змогли встановити та належним чином використати динамічну броню. Причому ця проблема сягає ще Першої чеченської війни 1994 року – і її досі не вирішили.

При правильному використанні динамічний захист знижує ефективність снарядів, що наближаються, до того, як вони потраплять у танк. Цілком імовірно, що багатьом російським танкістам не вистачає підготовки для підтримки динамічного захисту, що призводить або до поганого припасування вибухових елементів, або до його повної відсутності, зазначається в повідомленні.

"Ці недоліки, ймовірно, сприяють поширеним випадкам катапультування башт, які добре задокументовані на відео очевидців з України", - додали представники Міноборони Британії.

Нагадаємо, раніше у розвідці Британії пояснили причини невдач російської авіації у війні проти України.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті