Росіяни втрачають перевагу в артилерії, але компенсують це авіаударами - речник ОСУВ "Хортиця"

Російські загарбники останнім часом втрачають перевагу в артилерійських снарядах, але компенсують це авіаударами і авіабомбами. Про це речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Назар Волошин сказав в ефірі марафону "Єдині новини", пише УНІАН.

Зокрема, у нього запитали про співвідношення снарядів в арсеналах Сил оборони і російських окупантів.

"На різних напрямках по-різному. В першу чергу, хочу зазначити, що це залежить від того, де активні бойові дії, а де не надто. На початку війни співвідношення снарядів було десь п'ять до одного на користь Росії. Тепер же на різних напрямках перевага противника у використанні артилерійських снарядів складає десь півтора до одного, а на деяких - один до трьох", - пояснив Волошин.

Речник додав, що це дозволяє ворогу бити по площах і квадратах, коли українські гармаші відправляють кожен артилерійський снаряд у ціль.

"Хочу підкреслити, що останнім часом окупанти втрачають перевагу в артилерії над нашими Збройними силами, однак вони компенсують це скидами авіабомб та авіаударами", - наголосив Волошин.

Як повідомлялося, Волошин заявив, що місто Курахове в Покровському районі Донецької області залишається під контролем українських воїнів.

Нагадаємо, за словами західних чиновників, здатність Росії перевершувати Україну в артилерійських обстрілах на полі бою значно знизилася: на кожен український снаряд припадає лише 1,5 російських снаряда.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті