Росіяни вранці обстріляли Харківщину і зруйнували кілька житлових будинків

Російські війська вранці 4 червня обстріляли Харківську область і зруйнували кілька житлових будинків. Про це в Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"Сьогодні вранці ворог у черговий раз масовано обстріляв місто Вовчанськ Чугуївського району. У місті пошкоджено адміністративну будівлю, частково зруйновано 2 будинки та господарські споруди", - повідомив чиновник.

Ворог також завдав удару вертольотами по селу Івашки Богодухівського району. У цьому населеному пункті обійшлося без руйнувань і постраждалих. А в селі Гур'єв Козачок унаслідок танкових обстрілів було пошкоджено місцевий Будинок культури.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росіяни за добу випустили майже 300 снарядів по Херсонщині та влучили по житлових будинках.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
01.04.2025
10:09

К.Матвієнко про погрози Трампа і готовність РФ до миру: Це чистої води садизм

Ми є свідками агонії Росії. Коли росіяни йдуть на такі речі, це означає, що в них немає бачення на найближчий історичний період і тому вони просто мстяться та намагаються максимально нагадити Україні, поки вони не відійшли у небуття.
Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Країна
27.03.2025
14:20

Допомога на проживання ВПО у 2025 році: позитивні зміни

З 1 березня внутрішньо переміщеним особам, які на той момент отримували допомогу, автоматично продовжили виплати ще на один шестимісячний період. 
Всі статті