Росіяни відправили на Донеччину новий механізований батальйон з екіпажу авіаносного крейсера «Адмирал Кузнецов» - ЗМІ

Військово-морський флот Російської Федерації сформував механізований батальйон «Фрегат» з екіпажу авіаносного крейсера «Адмирал Кузнецов». Відповідний висновок можна зробити із повідомлень OSINT-дослідника moklasen у Х, - повідомляє "Мілітарний".

Дослідник звернув увагу на повідомлення з проханням допомогти знайти чоловіків із військової частини №78987 у соціальній мережі «Вконтакте». 

Відомо, що батальйон «Фрегат» спочатку перебував на Харківщині, але згодом був перекинутий на Покровський напрямок.

Раніше, у серпі, стало відомо про зникнення моряка Олега Сосєдова з екіпажу авіаносного крейсера «Адмирал Кузнецов», який безвісти зник 23 липня під час штурму прикордонного села Сотницький Козачок на Харківщині.

Олег Сосєдов. Джерело: moklasen у Х.

Виявилося, що Сосєдов також був з військової частини №78987.

Нагадаємо, що єдиний у складі Військово-морського флоту Російської Федерації авіаносний крейсер «Адмирал Кузнецов» вже довгий час перебуває у ремонті.

Крейсер став на капітальний ремонт у 2017 році після операції на узбережжі Сирії. У жовтні 2018 року він покидав плавдок ПД-50 82-го суднобудівного заводу в Росляково, після чого останній почав тонути. Через аварію на палубу крейсера впав кран та пошкодив її.

Ремонт корабля продовжився, але через рік на крейсері «Адмирал Кузнецов» відбулась масштабна пожежа. Постраждали щонайменше 6 людей.

За планами, ремонт корабля мав тривати до 2024 року, однак вочевидь буде продовжуватися й надалі.

Росіяни також формують піхотні підрозділи з особового складу Повітряно-космічних сил.

Судячи із повідомлень російського пропагандиста Іллі Туманова, такі з’єднання залучені до боїв за Курщину.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
03.03.2025
23:40

Суперечка в Білому домі: Україна на шляху до втрати ключового союзника?

Те, що Зеленського одразу після цього прийняв король Великобританії, також має велике символічне значення. Хоча король не має політичної влади, його роль у Співдружності є важливою. Це підкреслює розкол у саксонському світі.
Світ
03.03.2025
14:00

«Хитра комбінація, яка заздалегідь продумана». Російські ЗМІ про Україну

«Спочатку я схилявся до того, що це психічна і політична неадекватність Зеленського. Переглянувши кадри з цієї зустрічі, я побачив, що Трамп і Венс не були готові до такої розмови. Це був не їхній план. А Зеленський просто вдоволено посміхався...
Донбас
02.03.2025
14:14

Прогулянка журналістів руїнами «звільнених» міст, які ніхто не збирається відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Прогулянка журналістів руїнами «звільнених» міст, які ніхто не збирається відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу
Всі статті