Росіяни готуються оборонятись на своїй території: "лінія Вагнера" на Луганщині переходить на територію РФ

"Лінія Вагнера" ​​переходить у лінію нових оборонних споруд на території РФ, супутники європейської системи Sentinel зробили знімки лінії оборони росіян, яку вони будують на захопленій Луганщині. Їх розмістив Телеграм-канал "Трибун. Схід" 9 лютого.

"Перше фото – знімок, зроблений біля Сватівського водосховища, північніше окупованого міста, – сказано в повідомленні. – Друга фотографія – ті самі оборонні укріплення, але вже східніше від села Аношкіне. Близько 44 кілометрів від Сватового".

Підкреслюється, що на півночі "лінія Вагнера" переходить у лінію нових оборонних споруд на території РФ, у прикордонних з Україною Бєлгородській та Курській областях.

Раніше повідомлялось, що в окупованому Рубіжному на Луганщині "прилетіло" в будівлю панчішної фабрики, де базувались окупанти.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті