Росія заявила в ООН, що відмовляється від "заморозки" війни в Україні

Представник Росії в ООН Василь Небензя заявив 16 грудня на засіданні Ради Безпеки ООН щодо України, що Росію не влаштовують пропозиції щодо заморозки війни в Україні, і що вона продовжить воювати, якщо Україна не погоджується з висунутими Путіним умовами. Про це повідомляє ВВС.

«Жодні схеми із заморожуванням конфлікту Росію не влаштують. Ми [...] добре розуміємо, що мета цієї «вправи» - дати київському режиму такий необхідний перепочинок на полі бою, щоб переозброїтися і «зализати рани». Не може бути й мови і про будь-яку роль НАТО у врегулюванні української кризи - Альянс і перспектива членства в ньому України від самого початку були частиною проблеми, а не частиною її вирішення», - цитує Небензю у своєму телеграм-каналі його заступник Дмитро Полянський.

Далі Небензя згадав умови, які, з погляду Москви, необхідні для початку переговорів, і в каналі Полянського в цьому місці дано посилання на стенограму конспекту червневої промови Путіна, де він заявив, що Москва готова почати переговори, якщо Україна погодиться на «повне виведення своїх військ із ДНР та ЛНР, Запорізької та Херсонської областей» - тобто, із захоплених і ще не захоплених Росією територій, які вона, ігноруючи міжнародне право, оголосила своїми.

Як повідомлялося, Зеленський відреагував на дзвінок Орбана Путіну і порадив не дзвонити хоча б і Асаду.

Статті

Країна
17.01.2025
17:00

Житлові програми для ВПО у 2025 році: субсидії, кредити, компенсації

Згідно з умовами цього проєкту, кредит на житло видається під 3% річних на термін до 30 років та з початковим внеском від 6% вартості. 
Країна
16.01.2025
17:00

Економіку тягнуть із «тіні»: що відбувається?

Красти мільярди гривень на фіктивних операціях з ПДВ – неможливо без співучасті податківців. На найвищому рівні. Залишатися при цьому безкарними неможливо без належного прикриття в силових органах...
Країна
15.01.2025
16:14

Михайло Гончар: Придністров'я, за задумом Кремля, має відіграти роль жертви "фашистських режимів" у Києві та Кишиневі

Російський газ постачався за певною двосторонньою угодою. Для Придністров'я він був практично безкоштовним, а борги вішалися на офіційний Кишинів. Таким чином, ще в 90-х був накопичений гігантський борг для Молдови, який пред'являвся на кілька...
Всі статті