Російський політолог похвалив роботу бойовика «ДНР» на посаді повпреда Путіна на Уралі 

На думку директора Інституту системних політичних досліджень і гуманітарних проектів Анатолія Гагаріна, Артем Жога за сто днів перебування кремлівським емісаром в Уральському федеральному окрузі продемонстрував повну відкритість і заглибленість в усі процеси. 

Політолог запевняє, що перший повпред з-поміж учасників «СВО» продемонстрував стиль роботи, незвичний для колишніх смотрящих.

Жога нібито демонструє повну відкритість, веде особистий Телеграм-канал, а також встиг здійснити понад 30 відряджень у різні муніципалітети округу.

Як повідомлялося, бойовик «ДНР» Артем Жога до відрядження на Урал командував НЗФ «Спарта», потім очолював «народну раду республіки». 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті