Російські "Смерчі" пошкодили житло в Краматорську, авіабомбами загарбники закидали Торецьк і Дружбу

Російські війська протягом доби били по шести населених пунктах Донецької області керованими авіабмбами, РСЗВ та артилерією. Про це 10 липня повідомляє поліція Донеччини.

Зокрема, Краматорськ загарбники обстріляли зі "Смерчів", внаслідок чого пошкоджено три багатоквартирних будинки, магазин, відділення банку, цивільний автотранспорт.

На Торецьк окупанти скинули авіабомбу ФАБ-250, тим самим пошкодживши чотири багатоквартирних будинки та котельню.

Другий авіаудар фугасною бомбою росіяни здійснили по селу Дружба. Руйнувань зазнали п’ять приватних осель.

Під вогнем артилерії опинилася Плещіївка в Краматорському районі – понівечено три приватних домоволодіння. Крім того, армія РФ зосереджувала вогонь на Авдіївці та Часів Ярі.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті