Російські "Шахеди" пошкодили об'єкт інфраструктури та залізницю у Житомирській області

Російська армія в ніч на 30 серпня атакувала Житомирську область ударними дронами типу "Shahed", частину з яких збила ППО, проте зафіксовані влучання. Про це повідомив у Телеграмі начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

"Ворог атакував один з об'єктів інфраструктури області дронами-камікадзе. Завдяки ефективній роботі підрозділів протиповітряної оборони частина повітряних цілей була збита. Уламками збитого безпілотника було частково пошкоджено об'єкт інфраструктури та залізничне полотно", - написав він.

За словами Бунечка, осередки загоряння, що виникли через ворожу атаку, вже ліквідували. Місце події обстежують правоохоронці.

Голова ОВА додав, що обійшлося без жертв та постраждалих.

Як повідомлялося, у ніч на середу росія здійснила масовану, комбіновану атаку на Київ з використанням безпілотників та ракет.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Донецьк
08.04.2025
16:00

Російський міф про «відродження Донбасу». Будівельний бум або будівельний шум

"Визволення" Донбасу, про яке, починаючи з лютого 2022 року, не втомлюється повторювати російська пропаганда, обернулося тотальною руйнацією всього того, куди ступила нога окупанта. Тож не дивно, що на тлі розбомблених українських міст і сіл у...
Всі статті