Російська піхота ховається у “кокони” для скритого переміщення по місцевості

Російська піхота використовує пересувні “кокони” для захисту від візуального виявлення та ударів дронів. Про це з посиланням на волонтера та блогера Сергія Стерненко, - пише "Мілітарний".

"Конструкції, візуально, не високі. Відповідно, російські піхотинці пересуваються у такому захисті по-пластунськи, напівкарачки або навприсядки. Швидкість пересування у таких конструкціях може бути невисокою і вимагати злагодженості та великої кількості сил на її переміщення, що суттєво зменшує дальність і швидкість. Можна припустити, що така захисна конструкція має досить велику вагу, тож вона може пересуватися на невеликих колесах або лижах шляхом штовхання", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що конструкції замасковані маскувальними сітками та рослинністю, що зменшує візуальну помітність при спостереженні за місцевістю.

"Однак варто зазначити, що при огляді з дрону таку конструкцію можна помітити завдяки характерній формі та відмінності від кольорів місцевості. Невідомо чим захищений такий “кокон”, однак найімовірніше він побудований у формі рами з навареними листами металу, кевларовим підбоєм або іншим захистом. Вона цілком здатна захистити піхоту від невеликих снарядів-скидів по типу 30-мм і 40-мм гранат або ручних гранат, однак потужніші боєприпаси можуть пробити конструкцію та уразити піхотинців під нею", - пояснило видання.

Статті

Донецьк
21.01.2025
12:34

Про що «забула» російська пропаганда. Хроніка першого бою за Донецький аеропорт

Пропагандисти «ДНР» продовжують брехати, що звільнення Донецького аеропорту від російських терористів та їхніх проксі стало початком «агресії України» проти мирних жителів Донецька.
Луганськ
20.01.2025
23:00

За два місяці звільнили 20 працівників. Запобігання корупції в релокованій МВА

Коли Сіверськодонецька МВА працювала на своїй території, прояви корупції могли бути на різних рівнях… Тепер, при роботі в релокації вони можливі лише у двох варіантах: або в публічних закупівлях, або у працевлаштуванні.
Країна
20.01.2025
11:47

Реалії прифронтового Донбасу: перше коло пекла

Юридично поняття «прифронтових територій України» не існує. У всіх офіційних документах ідеться про територіальні громади, «розташовані в районах проведення воєнних дій». Географічно зафіксувати такі території теж неможливо, тому що, на жаль, лінія...
Всі статті