РФ висуває жалюгідні вимоги щодо зернових угод – Центр стратегічних комунікацій

Вимоги кремля щодо експорту зерна з України є жалюгідними, адже "зернові угоди", укладені влітку цього року, – не послуга Україні, а вирішення проблеми глобальної продовольчої безпеки мільйонів людей по всьому світу. Роз’яснення щодо цього дав Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки у на своїй сторінці у Facebook 2 листопада.

"У міноборони РФ 29 жовтня заявили, що росія припиняє участь у реалізації зернової угоди через атаку на її кораблі, – сказано в повідомленні. – Згодом країна-терорист виклала вимоги для відновлення угоди про експорт зерна з України. Одна з головних – "гарантії безпеки" для чорноморського флоту рф. У Центрі стратегічних комунікацій пояснили, що не так з цими вимогами".

Уточнюється, що в першу чергу пропозиція путіна – випадок, коли ворожі сили, що ведуть агресивні дії, вимагають гарантій безпеки у своєї жертви.

"Виторговування "гарантій безпеки" – жалюгідне для номінальної "другої армії світу, – йдеться в повідомленні. – "Зернові угоди", укладені влітку цього року, – не послуга Україні, а вирішення проблеми глобальної продовольчої безпеки, порушення цих угод москвою спрямоване не лише проти України, а й проти мільйонів людей по всьому світу".

Зазначається, що російський ВМФ задіяний у нанесенні ударів крилатими ракетами "Калібр" по українській інфраструктурі та мирним містам України, тому є законною воєнною ціллю.

Як підкреслюється в повідомленні, ЧФ РФ не бере участі у забезпеченні безпеки руху суден із продовольством гуманітарним коридором, єдина його "місія" в цьому процесі – не атакувати цивільні судна.

"Україна не даватиме жодних "гарантій безпеки" російським окупантам до тих пір, поки вони не складуть зброї або не відмовляться від продовження агресії", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що робота "зернового коридору" поновлюється.

Також раніше повідомлялось, що 2 листопада росія відновила участь у Чорноморській зерновій ініціативі.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті