РФ відмовилася у справі розслідування теракту в "Крокусі" від допомоги Інтерполу, щоб не заважав "оперативно" звинуватити в усьому Україну

Росія відмовилася від допомоги Інтерполу у справі розслідування теракту в "Крокусі". Про це заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров.

"Ми вже почали власне розслідування. Досить ефективно, досить оперативно. Кожен день приносить все нові й нові факти", - розповів він.

Говорячи про пропозицію Інтерполу допомогти в розслідуванні, міністр чомусь вирішив, що повідомив, що вона пов'язана з бажанням довести непричетність до теракту України. 

"Цікаво, що буквально за добу після теракту, коли на Заході пролунали заяви про те, що, звісно, це не Україна і, звісно, це Ісламська держава, в цей самий час раптом несподівано керівництво Інтерполу, заявило, що вони будуть готові посприяти в розслідуванні", - зазначив він.

"Нам така допомога, яка явно буде в прояві подвійних стандартів, і, швидше за все, буде спрямована для того, щоб просувати зручну для заходу теорію, про те, що це зробила Ісламська держава, а Україна ні до чого, нам така допомога навряд чи буде потрібна", - дав зрозуміти Лавров, що Росія не відмовиться від звинувачень на адресу України, які абсолютно бездоказово висунув Путін. 

Як повідомлялося раніше, речник Кремля Дмитро Пєсков зазначив, що до закінчення розслідування теракту офіційні особи не будуть заявляти про зв'язки України з ІДІЛ і запропонував пригадати виступи Путіна, який не став чекати на висновки правоохоронців і фактично визначив напрямок і версії слідства.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті