РФ дуже повільно просувається вперед на Донбасі, у "вагнерівців" є локальні успіхи - британська розвідка

За останні три дні російські сили провели тактичний наступ у напрямку міста Бахмут Донецької області. Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

"За останні три дні російські сили провели тактичний наступ у напрямку міста Бахмут Донецької області. Підрозділи 2-го армійського корпусу та проросійських сил Луганської області, ймовірно, просунулися до сіл Опитине та Іванград на південь від міста", - йдеться у повідомленні.

Британська розвідка зазначає, що з початку липня регулярними російськими або сепаратистськими силами було захоплено кілька інших населених пунктів, якщо вони взагалі були.

"Однак сили, очолювані приватною військовою компанією "Група Вагнера", досягли деяких локальних успіхів на Донбасі: "Вагнер", ймовірно, як і раніше бере активну участь у бойових діях у Бахмуті", - пише відомство.

За словами Міністерства оборони Великобританії, РФ розглядає захоплення Бахмута як підготовку до наступу на Краматорсько-Слов'янський міський район, який є найбільшим у Донецькій області під контролем України.

"Росія продовжує проводити наступальні операції в центральному Донбасі і дуже повільно просувається вперед. Однак її загальний оперативний задум підривається українським тиском на його північний та південний фланги, а також гострою нестачею боєприпасів та живої сили", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, у ISW прогнозують тимчасовое припинення наступальних дій росіян на обмежених територіях.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті