РФ на окупованих територіях створює мережу пропагандистів - ЦНС

Російські окупанти на окупованих територіях України намагаються розвивати мережу пропагандистів. Про це 11 липня повідомили в Центрі національного спротиву.

"Росіяни продовжують проводити політику інформаційної блокади тимчасово окупованих територій і натомість розбудовують мережу пропагандистів. Від початку повномасштабного вторгнення ворог уже створив низку псевдомісцевих ЗМІ на ТОТ, які контролюються росіянами", - повідомили в Центрі.

Однак пропагандистів усе одно не вистачає для функціонування цих "ЗМІ", не кажучи про подальше їх розширення. Приміром, у Запорізькій та Херсонській областях окупанти досі не спромоглися запустити філії пропагандистського холдингу ВГТРК.

При цьому росіяни створюють "різноманітні навчальні центри", що фінансуються з Кремля для пошуку "молодих і талановитих журналістів". Фактично в ці центри потрапляють молоді люди в пошуках слави і легких грошей. Один із пропагандистських центрів працював у Мелітополі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росіяни на окупованих територіях не забезпечують людей продуктами та ліками, що призводить до смертей.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Країна
27.03.2025
14:20

Допомога на проживання ВПО у 2025 році: позитивні зміни

З 1 березня внутрішньо переміщеним особам, які на той момент отримували допомогу, автоматично продовжили виплати ще на один шестимісячний період. 
Луганськ
26.03.2025
15:58

Головне – не порівнювати! Луганський щоденник

Це повний розрив для всіх тут. Як їм дозволили повернутись? Адже це навіть не про них, а про нас. Як нам працювати з ними і вдавати, що все нормально.
Всі статті