РФ атакувала Херсонщину: є постраждалі

У понеділок, 29 липня, російська армія атакувала Херсонщину, зокрема під ворожий удар потрапило село Кізомис та Дніпровський район обласного центру: є постраждалі. Про це повідомляє Херсонська ОВА.

У Кізомисі під ворожий удар потрапив 44-річний чоловік - він дістав мінно-вибухову травму.

Вечері 29 липня російські війська атакували Дніпровський район Херсона. Ворог скинув вибухівку з дрона - постраждав чоловік, який перебував у кафе.

"42-річний потерпілий дістав вибухову травму та уламкове поранення гомілки. Бригада швидкої доставила його до лікарні для надання меддопомоги", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, внаслідок удару російського FPV-дрона загинули двоє мешканців Херсонської області. 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті