Репортер AP не побачив на місці російської атаки по Чаплиному тіл загиблих українських військових

Репортер The Associated Press BEATRICE DUPUY не побачив на місці російської атаки по пасажирських вагонах у Чаплиному тіл загиблих українських військових. Про це повідомляє АР.

Водночас журналіст підтвердив, що серед жертв удару по залізничній станції були діти.

"Залізничний вокзал зазвичай є цивільним об'єктом і не повинен бути об'єктом нападу", - прокоментувала цю інформацію професор Центру глобальних відносин Нью-Йоркського університету Дженніфер Трехан.

Таким чином, попри всі заяви командування ЗС РФ про те, що окупанти атакували ешелон з українськими військовими, є всі підстави говорити про те, що росія скоїла військовий злочин.

Ракетний удар по Чапліному став одним із найсмертельніших за останні місяці - всього загинуло 25 людей, включаючи дітей. Окрім пасажирських вагонів та залізничної інфраструктури було зруйновано власне селище.

Статті

Донбас
23.02.2025
18:06

Жителям зруйнованої Авдіївки наказали вірити в швидке відродження міста. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу радісно передруковували російські коментарі з приводу зовнішньополітичних кроків Дональда Трампа, додавали «експертні» думки доморощених «політологів» з цього приводу. Однак місцевий порядок денний теж...
Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Всі статті