Розслідування МАГАТЕ розвіє всі сумніви щодо "брудних бомб" - Шольц

Канцлер Німеччини Олаф Шольц у телефонній розмові з президентом України Володимиром Зеленським запевнив його, що Берлін продовжить надавати Києву політичну, фінансову, гуманітарну та військову підтримку. Про це повідомляє ВВС News з посиланням на заяву уряду ФРН.

Шольц засудив обстріл громадянської інфраструктури з боку росії і назвав необґрунтованими звинувачення москви в тому, що Україна працює над "брудною бомбою".

"Канцлер погодився з українським президентом, що незалежне розслідування Міжнародного агентства з атомної енергії, ініційоване українською стороною, розвіє всі сумніви щодо цього питання", - йдеться у заяві.

У свою чергу Володимир Зеленський у вечірньому зверненні 31 жовтня сказав, що подякував Шольцю за поставлену Німеччиною систему протиповітряної оборони IRIS-T.

"Обговорили можливості збільшення німецької підтримки для України, зокрема й у відновленні нашої інфраструктури після ударів терористів", – додав Зеленський.

Як повідомлялося раніше, МАГАТЕ розпочало перевірки на двох ядерних об'єктах в Україні.

Статті

Донбас
04.11.2024
12:30

Військові Z-«експерти» мріють, як Зеленського стратять «з явними ушкодженнями тіла». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу відзначилися низкою публікацій, які гордо назвали інтерв'ю з «незалежними» експертами. Незалежність авторів «резонансних» коментарів і «неупередженого» аналізу, скажімо чесно, викликає великі сумніви.   
Країна
03.11.2024
15:14

Що таке інформаційна війна. І чому Україна її програє

Щоб змусити звичайну людину вбити іншу (ми говоримо не про патологічних вбивць, а про пересічних людей), потрібен емоційний заряд - емоція, яка викличе це неприродне для нормальної людини бажання. А також моральне виправдання – пояснення, чому...
Світ
02.11.2024
09:36

“Катування з боку російських солдатів досягло рівня систематичної, схваленої на державному рівні політики”. Огляд західних медіа

“Порівняв безперервні атаки, які українські сили намагаються відбити, з “постійною грою у ‘вбити крота’, коли нові кризові точки виникають швидше, ніж з ними можна впоратися”. Це дозволяє Росії швидко просуватися вперед, коли вона знаходить слабке...
Всі статті