Рашисти знов вдарили по Слов'янську: люди потрапили під завали

Чергового ворожого удару від рашистів  зазнало сьогодні вдень, 19 липня, місто Слов’янськ. Про це повідомив начальник Слов’янської МВА Вадим Лях , - пише в Телеграм Слов'янська ВЦА.

"За інформацією очільника громади, пролунало чотири вибухи. Пошкоджено приватні будинки. Під завалами залишаються люди. Є поранені. За попередньою інформацією, обійшлося без жертв", - йдеться в повідомленні.

"Дані про постраждалих та масштаби руйнувань уточнюються", - зазначили у ВЦА.  

Статті

Світ
05.02.2025
14:00

«Чому б не сформувати український уряд у вигнанні?». Російські ЗМІ про Україну

«Росії потрібен не заморожений конфлікт, не просто припинення військових дій, а справжній мир, який можна було б укласти на міжнародній конференції, її можна було б назвати «Ялта-2»
Донецьк
04.02.2025
22:20

“Князь”: Хочеш вижити і перемогти – навчись штурмувати!

І раптом – автоматна черга пройшла майже між нами, але трохи вище! Де він заховався?! Здогадка була правильною: в польовому туалеті. Звідти й лупив із калаша. Ну, «Мурчик» дав у відповідь. Кричу: «Здавайся!». А той: «Я свой!».
Країна
03.02.2025
16:00

Гривня: перевірка на міцність

Зрозуміло, що при такому розкладі, коли національна грошова одиниця тримається тільки на зарубіжному фінпідживленні – якось складно говорити про її стабільність і прогнозувати «світле майбутнє».
Всі статті