Ранковий обстріл Харкова: під завалами знайшли тіло дитини, багато поранених

Внаслідок ракетного обстрілу Харкова вранці 6 жовтня  загинула 10-річна дитина. Про це повідомив мер міста Ігор Терехов у Telegram

"Дитину під завалами житлового будинку знайшли. На жаль - мертвою. Співчуття батькам і рідним", - написав він.

Він також повідомив, що удари ворога прийшлися виключно по цивільній інфраструктурі Харкова, в одному випадку - по житловому будинку.

За словами голови Харківської ОВА Олега Синєгубова, внаслідок двох ранкових ударів окупантів по Харкову постраждали 16 людей, в тому числі 11-місячна дитина.

"На місці влучань працюють рятувальники, розбирають завали", - додав він.

Як повідомлялося раніше, росіяни вранці 6 жовтня вдарили по центру Харкова.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті