П'ятеро російських офіцерів зникли після відмови воювати в Україні

П'ятеро офіцерів російської армії зникли після відмови воювати в Україні. Про це повідомляє "Настоящее Время" з посиланням на видання Astra.

Рапорти про відмову брати участь у бойових діях офіцери, як зазначає видання, написали у липні. Всі вони відмовилися вести особовий склад у бій із помітно переважаючими силами супротивника. Потім офіцерів перевели до спеціального центру у населеному пункті Брянка Луганської області, після чого вони перестали виходити на зв'язок.

Мати одного з зниклих офіцерів, старшого лейтенанта Руслана Леванова, повідомила виданню Astra, що її син написав рапорт на звільнення зі збройних сил РФ після того, як отримав наказ взяти бойову точку "будь-якою ціною", не зважаючи на людські втрати. Після цього, за словами матері Леванова, його відправили до Брянки, до так званого Центру відновлення бойової стійкості військовослужбовців, куди його привезли в багажнику автомобіля.

Аналогічні історії розповідають родичі інших офіцерів: Олександра Свечіхіна, Дмитра Щербінкіна, Дмитра Волкова та ще одного військовослужбовця, чиє прізвище рідні називати відмовилися. За словами близьких, у Брянці на офіцерів чинився моральний тиск, а потім них перевели до якогось підвалу. Після чого зв'язок із ними зник.

Рідні офіцерів влітку зверталися до військової прокуратури, але не отримали чіткої відповіді про місцезнаходження військовослужбовців. Співробітники офіцерів припускають, що тих могли вбити в ході "моральної обробки" і повідомляють про побиття та тортури в "центрі перевиховання" у Брянці.

Статті

Донбас
17.11.2024
17:19

Якщо перемога в «СВО» буде не такою, як мріялося, треба зробити вигляд, що так і планувалося. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в публікаціях окупованого Донбасу виразно відчувався смуток і розчарування з приводу того, що «маленька переможна війна» Путіна не вийшла. У зневіру впав навіть Телеграм-канал терористичного батальйону «Восток». Філософські роздуми...
Луганськ
16.11.2024
19:22

Як онкохворі з Луганщини лікуються, а обласний онкодиспансер лікує – на третьому році повномасштабної війни

«Але питання в тому, що це дискримінація громадян України, які є переселенцями з 2014 року. Тобто, один із проявів такої дискримінації», - зауважує Марина.
Луганськ
15.11.2024
14:41

Каналізаційні стоки посеред вулиці, але з новим “муралом”: про життя в окупованому Старобільську

...Через недбалість окупаційної влади з початку ремонту цього колектора люди на декількох вулицях живуть без води. А віднедавна ще й у постійному смороді.
Всі статті