"Путін робить помилки за помилками". Шольц відповів на ядерний шантаж РФ

Німеччина закликає президента РФ путіна навіть не допускати думки щодо застосування ядерної зброї проти України та підтримує позицію США з цього питання. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву канцлера Німеччини Олафа Шольца в інтерв'ю газеті Neue Osnabrücker Zeitung.

"Путін робить помилки за помилками. Він міг би негайно покласти край цій війні, вивівши свої війська, а потім розпочавши переговори з Києвом", - заявив Шольц.

Німецький канцлер назвав мобілізацію путіна "актом розпачу та панічною реакцією на невдачі російських збройних сил на сході України".

При цьому на запитання журналіста, чи вірить Шольц у застосування російським диктатором ядерної зброї, той відповів, що "ніхто не може знати це напевно".

"Хто знає? Але, як і президент США Джо Байден, я хочу звернутися до росії та сказати дуже ясно: забудьте про це", - закликав Шольц.

Також канцлер звернув увагу, що Німеччина й надалі продовжуватиме підтримувати Україну, зокрема у питанні озброєння.

"Німеччина у міру своїх можливостей підтримує Україну і водночас робить все можливе, щоб не допустити прямого конфлікту між НАТО та росією", - сказав Шольц.

Як повідомлялося раніше, Шольц розповів, чого боїться Німеччина, не відправляючи танки Україні.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті