Путін за кілька днів після вторгнення РФ в Україну відмовився підписати мирну угоду, підготовлену Козаком - Reuters

Російський диктатор путін за кілька днів після повномасштабного вторгнення відкинув пропозицію свого оточення про підписання мирної угоди з Україною. Про це повідомляє Reuters 14 вересня.

За інформацією агенції, невдовзі після початку масштабної війни, радники рекомендували путіну укласти мир на вигідних для нього умовах, але президент РФ вирішив продовжувати бойові дії.

Джерела Reuters стверджують, що одним з цих радників був заступник голови адміністрації президента РФ Дмитро Козак, який до 24 лютого був куратором окупованого Донбасу.

Він переконував путіна, що мирна угода позбавить росію необхідності продовжувати війну, в той час, як Україна погоджувалася відмовитися від членства в НАТО та стати нейтральною державою.

Проте путін наполягав на більших поступках з боку України та прагнув анексії нових територій. Все це призвело до того, що російський диктатор відкинув ідею про підписання мирної угоди.

"Після 24 лютого Козаку дали карт-бланш, дали добро і він отримав угоду. Він приніс її, але вони сказали йому забратися. Все було скасовано. Путін просто змінював план по ходу справи", - сказало джерело агенції, близьке до керівництва РФ.

У кремлі заявили, що інформація Reuters не відповідає дійсності. Сам Дмитро Козак відмовився від коментарів.

Як повідомлялось раніше, у РФ муніципальні депутати вже 18 округів підписали петицію з вимогою відставки путіна. 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті