Путін заявив про готовність до переговорів на основі Стамбульських домовленостей і з "легітимною" владою України

Російський диктатор Путін, перебуваючи в Мінську, заявив, що, якщо влада в Києві хоче повернутися до переговорів, то «нехай повертається». Москва нібито «за» переговори, - пишуть офіційні росЗМІ 24 травня.

До переговорів можна повернутися «виходячи з тих домовленостей принципового характеру, яких було досягнуто під час непростих переговорів у Білорусі та в Туреччині і виходячи з сьогоднішніх реалій, що склалися на землі», - сказав Путін під час прес-конференції після переговорів із президентом Білорусії Олександром Лукашенком.

«Ми до цього готові», - додав Путін.

За його версією, навесні 2022-го сторони досягли домовленостей, які влаштовували Київ, умови були парафовані, але потім Україна вийшла з них і заборонила їх проведення.

Диктатор також відповів на запитання, з ким з українського боку вести діалог. Він сказав, що «легітимність президента Володимира Зеленського закінчилася», однак, на його думку, Захід має намір на мирній конференції у Швейцарії в червні «підтвердити» її.

Це не має значення «для юридичних документів», - зазначив Путін.

Росія, за його словами, під час підписання актів, що стосуються розв'язання конфлікту, має розуміти, що має справу «з легітимною владою». «На це питання мають відповісти в самій Україні», - сказав він.

Як повідомлялося, прес-секретар російського диктатора Путіна Дмитро Пєсков відповів на дані джерел Reuters,  які повідомили, що Росія готова до переговорів з Україною, під час яких буде зафіксовано «нинішні лінії фронту»,

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті