Путін вирушить до Китаю, прихопивши з собою велику компанію, у тому числі Шойгу і Білоусова. У неформальній зустрічі обговорюватимуть Україну

Офіційна програма візиту російського диктатора Володимира Путіна в Пекін запланована на четвер, 16 травня. Переговори з главою КНР Сі Цзіньпіном пройдуть у Будинку народних зборів, - повідомляє ТГК Brief.

«Також заплановано робочий сніданок двох лідерів, спільну прес-конференцію, бесіду російського президента з прем'єром Держради КНР Лі Цяном, участь у церемонії покладання вінків до Пам'ятника народним героям на площі Тяньаньмень. Крім того, ввечері цього дня Путін і Сі Цзіньпін у Державному Великому театрі дадуть старт перехресним Рокам культури Росії та Китаю. Завершиться цей день неформальним спілкуванням лідерів", - ідеться в повідомленні.

Помічник Путіна Юрій Ушаков також повідомив, що Чернишенко, Мантуров, Новак, Трутнєв і Голікова виступлять на переговорах у розширеному складі як голови двосторонніх комісій. Також у складі делегації будуть Орєшкін, Лавров, Набіулліна, Силуанов, Бєлозєров, Лихачов, Борисов, Греф, Дерипаска, Костін, Міхельсон, Сєчін, Шувалов і Шохін.

Крім того, Ушаков повідомив, що вважає найважливішою частиною візиту Путіна до Китаю неформальну зустріч із Сі Цзіньпіном, де лідери обговорять Україну.

У неформальній зустрічі Путіна і Сі Цзіньпіна візьмуть участь Білоусов і Шойгу.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті