Росія та КНДР будуть допомагати одна одній у випадку війни: Путін вніс до держдуми проєкт ратифікації договору

Російський диктатор Путін вніс до держдуми законопроект про ратифікацію договору про всеосяжне стратегічне партнерство між РФ і Північною Кореєю, - повідомляють росЗМІ 14 жовтня.

«Ратифікувати договір про всеосяжне стратегічне партнерство між Російською Федерацією і Корейською народно-демократичною республікою, підписаний у місті Пхеньяні 19 червня 2024 року», - йдеться у проекті федерального закону.

Четверта стаття договору передбачає, що якщо один з учасників зазнає збройного нападу з боку іншої держави або кількох країн і опиниться в стані війни, то інший учасник негайно надасть військову та іншу допомогу всіма наявними засобами. 

Крім того, згідно з восьмою статтею, «сторони створюють механізми з проведення спільних заходів з метою зміцнення обороноздатності в інтересах запобігання війні та забезпечення регіонального і міжнародного миру і безпеки».

Нова угода набуде чинності з дати обміну ратифікаційними грамотами і буде безстроковою.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті