Путін тет-а-тет повідомив Карлсону про "єврейські погроми, в основному, на території сучасної України"

Путін у бесіді з американським журналістом Такером Карлсоном 6 лютого тет-а-тет розповів йому про "єврейські погроми, в основному, на території сучасної України". Про це повідомляє Телеграм-канал "Радио Свобода".

Зазначається, що в інтерв'ю пропагандистському телеканалу "Россия 1" увечері 14 лютого путін розповів, про що говорив з американським журналістом Такером Карлсоном неофіційно, коли знімальна група американського журналіста вже вимкнула камери.

За словами путіна, мова зайшла про "демонізацію" РФ у зв'язку з масовими єврейськими погромами в Російській імперії на початку 20-го століття. Путін заявив, що ці погроми відбувалися, "в основному, на території сучасної України", режим якої російська влада називає, зокрема, "неонацистським".

"Радіо Свобода" уточнює, що єврейські погроми на початку 20-го століття мали місце на всій території Російської імперії, зокрема в Нижньому Новгороді, Ростові-на-Дону, Красноярську.

Як повідомлялося, путін шкодує, що не напав на Україну раніше.

Статті

Донбас
04.11.2024
12:30

Військові Z-«експерти» мріють, як Зеленського стратять «з явними ушкодженнями тіла». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу відзначилися низкою публікацій, які гордо назвали інтерв'ю з «незалежними» експертами. Незалежність авторів «резонансних» коментарів і «неупередженого» аналізу, скажімо чесно, викликає великі сумніви.   
Країна
03.11.2024
15:14

Що таке інформаційна війна. І чому Україна її програє

Щоб змусити звичайну людину вбити іншу (ми говоримо не про патологічних вбивць, а про пересічних людей), потрібен емоційний заряд - емоція, яка викличе це неприродне для нормальної людини бажання. А також моральне виправдання – пояснення, чому...
Світ
02.11.2024
09:36

“Катування з боку російських солдатів досягло рівня систематичної, схваленої на державному рівні політики”. Огляд західних медіа

“Порівняв безперервні атаки, які українські сили намагаються відбити, з “постійною грою у ‘вбити крота’, коли нові кризові точки виникають швидше, ніж з ними можна впоратися”. Це дозволяє Росії швидко просуватися вперед, коли вона знаходить слабке...
Всі статті