Путін провів симуляцію ядерного удару по Україні та вирішив, що навіть обмежений ядерний удар не принесе йому жодних вигід – FT

Путін провів симуляцію ядерного удару по Україні та дійшов висновку, що навіть обмежений ядерний удар не принесе йому жодних військових вигод. Про це з посиланням на два джерела, наближені до керівництва РФ, повідомляє Financial Times 23 лютого.

"Російські військові за дорученням президента путіна прорахували сценарій використання ядерної зброї в Україні, – сказано у повідомленні. – Йдеться про командно-штабні навчання – де-факто симуляцію ядерного удару, яка дозволяє оцінити наслідки та ефект такого кроку".

Джерела FT стверджують, що після симуляції путін дійшов висновку, що навіть обмежений ядерний удар не принесе йому жодних військових вигод.

"Навіщо бомбити Україну? Ви підриваєте тактичний боєзаряд у Запоріжжі (наприклад - "ОстроВ"). Все повністю заражене радіацією, ви не можете туди зайти. А це, як вважається (путіним – "ОстроВ"), і так російська територія. В чому сенс?", – так пояснює логіку путіна одне з джерел FT.

"У нього немає причин натискати на кнопку", – каже інше джерело, колишній російський урядовець.

Раніше повідомлялося, що глава МАГАТЕ під час візиту до Києва заявив: ядерний інцидент може статися будь-якої миті.

Статті

Світ
05.02.2025
14:00

«Чому б не сформувати український уряд у вигнанні?». Російські ЗМІ про Україну

«Росії потрібен не заморожений конфлікт, не просто припинення військових дій, а справжній мир, який можна було б укласти на міжнародній конференції, її можна було б назвати «Ялта-2»
Донецьк
04.02.2025
22:20

“Князь”: Хочеш вижити і перемогти – навчись штурмувати!

І раптом – автоматна черга пройшла майже між нами, але трохи вище! Де він заховався?! Здогадка була правильною: в польовому туалеті. Звідти й лупив із калаша. Ну, «Мурчик» дав у відповідь. Кричу: «Здавайся!». А той: «Я свой!».
Країна
03.02.2025
16:00

Гривня: перевірка на міцність

Зрозуміло, що при такому розкладі, коли національна грошова одиниця тримається тільки на зарубіжному фінпідживленні – якось складно говорити про її стабільність і прогнозувати «світле майбутнє».
Всі статті