Путін пояснив зростання цін на продукти в РФ тим, що росіяни стали більше їсти

«Анекдот дня: путін сказав, що ціни на продукти в РФ зростають, тому що росіяни стали більше споживати. Зокрема, м'яса та молока. Причому молока росіяни стали пити настільки більше, що його стало недостатньо для виробництва олії, внаслідок чого виникло тридцятивідсоткове зростання цін на останнє», - так прокоментував один із пасажів сьогоднішньої «Прямої лінії» російського диктатора аналітик Сергій Гармаш у себе в ТК.

Відповідаючи на питання про зростання цін, правитель Росії пояснив: «У нас споживання м'яса на рік – приблизно 80 кілограмів на людину, а у світі – 42 приблизно середній показник. Начебто вистачає, але все одно. Споживання м'яса у нас зросло вдвічі за останній час, розумієте? Вдвічі.

Молоко. У нас щороку збільшується виробництво молока, але збільшується і споживання молока, не вистачає його для виробництва масла. Зростання цін на олію, я знаю, 33–34 відсотки, в деяких регіонах приблизно так, може там десь і більше.

Просто продуктів не стало настільки, наскільки зросло споживання».

Коментуючи цю заяву Сергій Гармаш дійшов висновку:

«Виходить, росіяни зараз їдять і за себе, і за того хлопця! За той мільйон, який поїхав від мобілізації та війни, і ті півмільйона, яких путін «звільнив» від їжі результаті «СВО»… І це на тлі демографічної кризи в РФ, про яку говорив сам же путін.

Тобто людей в РФ об'єктивно і сильно зменшилося за останні три роки, але росіяни, що залишилися, стали їсти як не в себе, викликавши зростання цін і, як наслідок, інфляцію! Так от хто у всьому винен... Не санкції, не війна, а просто хтось надто багато їсть!

 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті