Путін і Кім Чен Ин публічно не говорили про постачання снарядів і ракет для війни проти України. Але афішували боротьбу з "імперіалізмом"

Президент РФ путін і лідер КНДР Кім Чен Ин, після екскурсії на російському космодромі "Восточный" провели переговори. Спочатку за участю делегацій, потім віч-на-віч. Загалом вони тривали приблизно дві години. Про ймовірні поставки північнокорейських снарядів і ракет для війни проти України перед камерами нічого сказано не було, - пише "ВВС/Русская служба".

"Я сподіваюся, що ми завжди будемо разом у боротьбі проти імперіалізму і [у справі] будівництва суверенної держави", - сказав на початку переговорів Кім Чен Ин.

Потім за обідом Кім Чен Ин підняв тост і знову заговорив про імперіалістів, підтримавши в такий спосіб риторику Путіна, який уже другий рік виправдовує війну проти України нібито існуючою західною загрозою для російського суверенітету.

Путін на обіді заговорив про японських мілітаристів, яких у 1945 році "пліч-о-пліч громили" радянські та корейські солдати, а також стверджував, що Москва і Пхеньян діють "в ім'я миру, стабільності".

Про постачання північнокорейських боєприпасів і на обіді нічого сказано не було, але Кім Чен Ин побажав "російській армії і народу" здобути "велику перемогу у священній боротьбі за покарання великого зла, що претендує на гегемонію і живить експансіоністську ілюзію".

Після обіду Кім Чен Ин поїхав, але поки він залишається в росії. Путін повідомив журналістам, що лідер КНДР відвідає заводи в Комсомольську-на-Амурі, де виробляють цивільну і бойову техніку, а також заїде до Владивостока.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті