Приватбанк заявив про важливу перемогу в суді у протистоянні з экс-власниками

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду задовільнив касаційну скаргу "Приватбанку" щодо законності інспекційної перевірки у 2016 році, коли були виявлені численні порушення у діяльності менеджменту банку, - повідомляє пресслужба банку 26 липня.

"26 липня 2022 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду (судді Рибачук А.І. (головуючий), Бучик А.Ю. та Тацій Л.В.) задовільнив касаційну скаргу ПриватБанку, скасував рішення судів попередніх інстанцій та відмовив у позові пов’язаній з колишніми власниками ПриватБанку компанії Тріантал Інвестментс ЛТД про визнання протиправним та скасування розпорядження Національного банку України від 17.10.2016 щодо інспекційної перевірки ПриватБанку", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за результатом саме цієї перевірки регулятор виявив численні порушення в діяльності менеджменту та колишніх власників ПриватБанку в період до 2016 р. та дійшов висновку про необхідність виведення Банку з ринку як єдиної можливості врятувати його від банкрутства і зберегти фінансову стабільність в Україні.

"Це остаточне судове рішення по цій справі, що є важливою складовою частиною судової боротьби державного ПриватБанку з колишніми власниками (на той момент це були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, - Ред.) щодо законності націоналізації банку. Ця перемога в суді підтверджує невпинну боротьбу банку за свої права і демонструє можливість дотримання верховенства права в Україні", - резюміровали у ПриватБанку.

Як повідомлялося, у грудні 2021 року Вищий антикорупційний суд заочно заарештував колишнього голову правління "ПриватБанку" Олександра Дубілета.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті