Протягом минулої доби відбулося 23 бойових зіткнення – Генштаб

Протягом минулої доби відбулося 23 бойових зіткнення. Ворог завдав два ракетних та 80 авіаційних ударів, здійснив понад 49 обстрілів з РСЗВ як по позиціях наших військ так і по цивільних об’єктах. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні 21 вересня.

За інформацією Генштабу, авіаційних ударів зазнали Леонівка Чернігівської області; Надія, Невське, Білогорівка Луганської області; Новосадове, Торське, Спірне, Веселе, Кліщіївка, Нью-Йорк, Красногорівка, Вугледар Донецької області; Роботине Запорізької області; Козацьке, Одрадокам'янка, Ольгівка, Токарівка, Тягинка Херсонської області.

Під артилерійським вогнем опинилися близько 90 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник продовжує утримувати угруповання військ прикриття державного кордону, проводить активну диверсійну діяльність у прикордонних районах з метою недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки.

Як повідомлялось раніше, дрон окупантів атакував автівку шведських журналістів у Запорізькій області.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
12.03.2025
11:46

«Прийнятний варіант для нас один - повна капітуляція Києва». Російські ЗМІ про Україну

"Київ у такий спосіб також намагається продемонструвати, що має можливості завдавати ударів по російській столиці. Думаю, це велика помилка Зеленського".
Країна
11.03.2025
10:42

Павло Лакійчук: У наших  оборонців є реальні шанси перехопити ініціативу на Донеччині

Суть боротьби на Курщині полягає в тому, щоб нанести максимальний урон противнику. З військової точки зору утримувати там якісь населені пункти немає сенсу, головне — завдати максимальних втрат. З цієї точки зору операція залишається успішною
Донбас
09.03.2025
18:22

Союз непорушний російських журналістів... Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу вкотре довели, що  вони не є самостійними гравцями на інформаційному полі. Так, на «офіційних» сайтах «ДНР» і «ЛНР» з'явилося інтерв'ю голови Спілки журналістів Росії...
Всі статті