Просування на фронті та постачання зброї: Зеленський розповів про теми засідання Ставки

Президент Володимир Зеленський у п'ятницю, 14 липня, провів чергове засідання Ставки головнокомандувача. Про це глава держави повідомив у Telegram.

"Чергова Ставка. Доповіді командувачів Залужного, Сирського, Тарнавського - ситуація на фронті, просування, оборона", - розповів Зеленський.

Крім ситуації на фронті, учасники обговорювали нові пакети військової допомоги та поліпшення логістики поставок. Також обговорювали збільшення темпів виробництва зброї безпосередньо в Україні. Доповідачами з цих тем виступили міністр оборони Олексій Резніков і віцепрем'єр Олександр Кубраков.

"Нарощування власного виробництва, зокрема хороший результат по БПЛА. Нарощування обсягів ремонту. Доповіді міністра з питань стратегічних галузей промисловості Камишина та командувача Гуляка", - додав президент.

Нарешті, на засіданні обговорили захист АЕС і північного кордону, а також результати перевірки готовності Сил оборони до виконання відповідних завдань. Зеленський підкреслив, що глава Головного управління розвідки Кирило Буданов у доповіді заявив про відсутність загрози вторгнення з Білорусі.

Нагадаємо, раніше Буданов також заявив, що українська розвідка має свої джерела в найближчих до путіна кабінетах.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті