Пропагандист Соловйов звільнив пропагандиста Сатановського за "шмару, яка сильно випиває" на адресу пропагандистки Захарової

Кремлівський пропагандист Володимир Соловйов звільнив зі свого проєкту кремлівського пропагандиста Євгена Сатановського за висловлювання на адресу представника МЗС РФ Марії Захарової, яку він назвав "шмарою, що сильно випиває". Відповідне відеозвернення Соловйова опублікували росЗМІ 21 жовтня. 

"Я не бачу можливості продовжувати професійне спілкування з Євгеном Яновичем (Сатановським. - "ОстроВ)", - сказав Соловйов. 

Раніше повідомлялося про скандал у "святому" сімействі: кремлівський пропагандист обхамив заступника міністра, а спікерку МЗС обізвав "шмарою".

"Ось Маша Захарова, яка в принципі євреїв не особливо-то любить, а Ізраїль терпіти не може, а особливо це і не приховує. Ще одна шмара, яка сильно випиває і яка у нас, проте, є спікером нашого МЗС", - сказав Сатановський.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті