Пропагандист РФ за згадку про російську окупацію закликав топити та спалювати українських дітей (ВІДЕО)
Російський пропагандист Антон Красовський закликав топити українських дітей у річці за одну лише згадку про російську окупацію України. Ці та низку інших екстремістських ідей він висловив в ефірі державного каната RT у розмові з російським письменником-фантастом Сергієм Лук'яненком.
Письменник, відомий своєю українофобською позицією, розповів сумнівну щодо достовірності історію про те, що 1980 року в Україні російськомовні діти, включаючи дітей радянських офіцерів, заявляли, що Росія окупувала Україну.
У відповідь на це Красовський заявив, що таких дітей за одну лише згадку про російську окупацію України треба топити в річці. "Прям топити таких треба було. Топити, топити в Тисі! Це наш метод: сказав, що москалі окупували і одразу кидаєш у річку з бурхливою течією", - із садистською насолодою описав він свої мрії. На цьому фашуючий пропагандист не заспокоївся. Красовський запропонував спалювати дітей, які не люблять Росії "у кожній смерековій хаті" в Карпатах.
This is a modal window.
Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка
ПідтриматиСтатті

«Хто не хоче говорити з Мединським, матиме справу з «Орешніком». Російські ЗМІ про Україну

"Жодних підстав для миру немає. І навіть Путін це показує": військовий експерт Сергій Грабський про фронт, переговори і мобілізацію
