"Працюємо, щоб реалізувати всі домовленості з партнерами щодо нових виробництв зброї": Зеленський провів Ставку, яка тривала майже три години
Президент України Володимир Зеленський провів Ставку Верховного Головнокомандувача 16 грудня. Про це він повідомив у своєму Телеграм-каналі.
"Провів Ставку. Різні питання, різні аспекти оборони. Тривала майже три години. Питання військових. Питання ветеранів. Питання бригад. Питання фортифікаційних укріплень. Питання виробництва зброї", - сказав Зеленський.
Він зазначив, що йде окрема робота для того, щоб реалізувати всі наші домовленості з партнерами щодо нових виробництв зброї - спільних виробництв та спільної ремонтної бази.
"Завдання - максимально посилити Україну, і кожен місяць має додавати сил нашій обороні", - зазначив Зеленський.
Раніше повідомлялось, що Зеленський виступив на Конгресі місцевих влад у Львові.
Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка
ПідтриматиСтатті

Чужі тут ходять: дуже тимчасовий «уряд». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

«Медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився?». Російські ЗМІ про Україну
