"Повне відновлення суверенітету й повернення до кордонів 1991 року". Єрмак зустрівся з дипломатами більш ніж 30 країн

Повне відновлення суверенітету й повернення до кордонів 1991 року Україна вважає однією з принципових умов завершення війни. Про це заявив глава Офісу Президента Андрій Єрмак під час зустрічі із послами та представниками дипломатичних місій, акредитованих у нашій країні, - повідомляє Офіс Президента.

"Говорили про реалізації Формули миру Президента Володимира Зеленського, зокрема пункту щодо поваги до Статуту ООН, відновлення територіальної цілісності України та світового порядку", - акцентував Єрмак.

Він зазначив, що у заході взяли участь представники посольств країн «Групи семи», посли та представники дипломатичних місій Євросоюзу, Чехії, Польщі, Південно-Африканської Республіки, Естонії, Туреччини, Литви, Єгипту, Бразилії, Республіки Корея, Індії, Румунії, Фінляндії, Норвегії, Данії, Іспанії, Латвії, Нідерландів, Північної Македонії, Словаччини, Швеції, Об’єднаних Арабських Еміратів, Апостольської нунціатури, а також екзарх Вселенського Патріархату та координатор системи ООН в Україні. В онлайн-режимі до зустрічі приєдналися представники дипломатичних установ Німеччини, Чилі, Австралії, Кувейту, Аргентини, Островів Кука, Бахрейну та Саудівської Аравії.

"Повне відновлення суверенітету й повернення до кордонів 1991 року Україна вважає однією з принципових умов завершення війни. Непорушність кордонів і право націй на самовизначення є тими базовими принципами, на яких тримається вся система міжнародних відносин. Формула миру Президента Володимира Зеленського відкриває універсальний шлях до миру через відновлення та подальше дотримання засадничих принципів міжнародної співпраці", - підкреслив Єрмак.

"Разом із партнерами ми напрацьовуємо максимально чіткі та короткі формулювання, що передбачатимуть можливість різних тлумачень пунктів Формули. Та хоч би якою була корекція, основоположний принцип Формули – повна відповідність нормам міжнародного права – залишатиметься непорушним", - вказв він.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті