Повітряні Сили ЗСУ: Ворог запустив по Україні одну авіаракету та понад 70 "шахедів"

Вночі та вранці 2 листопада російський ворог запустив по Україні одну авіаракету та понад 70 "шахедів". Про це у Телеграм повідомляють Повітряні Сили ЗСУ.

"У ніч на 2 листопада 2024 року (із 19.00 1 листопада) ворог завдав удару керованою авіаційною ракетою Х-31П із повітряного простору Бєлгородської області та 71 ударним БпЛА типу «Shahed» та безпілотниками невстановленого типу із напрямків Орел, Курськ (РФ)", - йдеться у повідомленні.

Констатується, що станом на 11.00 підтверджено збиття 39 ворожих БпЛА у Кіровоградській, Київській, Сумській та Полтавській областях. Ще 21 безпілотник локаційно втрачено, 5 БпЛА - повернулись у РФ.

За попередніми даними, внаслідок російської  атаки, через падіння уламків пошкоджено багатоквартирні та приватні будинки на Сумщині, Полтавщині, Київщині та Одещині.

Повітряні Сили ЗСУ зазначають, що станом на 11.20 в повітрі знаходилося близько 5 ударних БпЛА. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Країна
27.03.2025
14:20

Допомога на проживання ВПО у 2025 році: позитивні зміни

З 1 березня внутрішньо переміщеним особам, які на той момент отримували допомогу, автоматично продовжили виплати ще на один шестимісячний період. 
Луганськ
26.03.2025
15:58

Головне – не порівнювати! Луганський щоденник

Це повний розрив для всіх тут. Як їм дозволили повернутись? Адже це навіть не про них, а про нас. Як нам працювати з ними і вдавати, що все нормально.
Всі статті