Повістки в месенджерах: представник президента в Раді розповів про варіанти мобілізації

Проекту закону про розсилку повісток в месенджерах поки що в Україні немає. Ведеться робота над покращенням системи мобілізації через велику кількість тимчасово переміщених українців. Про це заявив представник президента України у Верховній Раді Федір Веніславський у коментарі телеканалу "Київ", - пише УНІАН.

"Говорити про те, що вже є проект – ще передчасно", - заявив Веніславський.

За його словами, багато втікачів від війни не встигли стати на облік або не хочуть цього робити, а проблему потрібно вирішити. При цьому він вказав, що пропозиція про повістки в месенджерах лише один з варіантів. Веніславський нагадав, що мобілізація передбачає роботу великої кількості суб'єктів, в тому числі органи місцевого самоврядування, які повинні надати інформацію територіальним центрам комплектування.

"Ми шукаємо різні варіанти, в тому числі можливо через різні бази даних, що вже існують, та які можна також залучити, але це все поки на етапі обговорення", - пояснив представник Зеленського в парламенті.

Як повідомлялося, в Україні працюватимуть над удосконаленням мобілізаційних заходів, аби більше не виникало ситуацій, коли з вулиці відправляють одразу на фронт.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті