Повідомляти про відсутність води на староокупованій Луганщині для "влади" стало щоденною "традицією"

Повідомлення про відсутність води на території Луганської області, окупованій росіянами з 2014 року, перетворилися для місцевої "влади" на щоденну "традицію". Останнє таке повідомлення з посиланням на "державне підприємство "Луганськвода" місцеві ЗМІ опублікували 28 квітня.

"Державне унітарне підприємство "Луганськвода" повідомило про можливі перебої в подачі води 28 квітня через ремонтні роботи", – сказано в повідомленні.

Повідомляючи про адреси, за якими "ведуть ремонти", окупаційна влада знову перерахувала практично всі міста і райони області, окуповані 2014 року: усі три райони Луганська (Ленінський, Жовтневий, Артемівський і Кам'янобрідський), Перевальський, Слов'яносербський та Краснодонський райони, а також міста Кадіївка, Ірміне, Брянка, Голубівка, Ровеньки, Алчевськ, Антрацит і Хрустальний (Красний Луч).

Раніше повідомлялося, що майже в усій "ЛНР", окупованій з 2014 року, знову оголосили про відсутність водопостачання 27 квітня, а перед цим про те саме повідомляли практично щодня.

Водночас, як повідомляють джерела "ОстроВа" - літнє подружжя, яке проживає в центрі Кадіївки на першому поверсі двоповерхового будинку, - вода в зазначених населених пунктах уже багато місяців відсутня практично постійно.

"Запас води ми тримаємо практично у всіх ємностях, які є у квартирі та в гаражі, – кажуть кадіївчани. – У ті рідкісні дні, коли вона потроху тече з крана, намагаємося поповнювати запаси".

Уточнюється, що в багатьох містян не буває і цього "потроху", тому запас води набирають у криницях.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті