Посол США в Україні визнала перед американцями наявність корупції в Україні, але заспокоїла: американська допомога використовується за призначенням

Посол США в Україні Бріджит Брінк визнала перед американскою аудиторією, що в Україні існує проблема корупції, однак заявила, що американська допомога при цьому використовується за призначенням. Про це Брінк заявила в ефірі американського консервативного інформаційного каналу Fox News 2 листопада.

"Існує довга історія виклику корупції в Україні та, щиро кажучи, в усьому регіоні. Це проблема радянської спадщини у багатьох країнах. Російська агресивна війна в Україні справді змінила суспільне сприйняття корупції в Україні, її більше не толерують. Це одна з причин, чому ми більше це бачимо і чуємо, і я думаю, що це добре", - сказала пані посол, відповідаючи на питання, чи є корупція перепоною у тому, щоб Вашингтон продовжував підтримувати Київ в його захисті від російської агресії.

Брінк також заявила, що український уряд робить багато кроків для подолання корупції, "включаючи переслідування низки високопосадовців і депутатів". При цьому надана Америкою підтримка використовується за призначенням, заявила дипломатка.

"Один з моїх пріоритетів як посла США - це стежити за допомогою, яку ми надаємо, і я ставлюсь до цього дуже серйозно. ...Третина нашого персоналу працює на місцях, сфокусованих на нагляді. Я можу сказати, що жодна частина військового обладнання не була використана іншим чином, ніж була призначена, як і жодна частина гуманітарної допомоги або будь-якої іншої бюджетної підтримки", - сказала також Брінк.

Раніше повідомлялось, що посол США в Україні Бріджіт Брінк повідомила про початок навчання українських льотчиків на винищувачах F-16 в Арізоні.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті