"Пішло розуміння - справжню війну ми програли" - росЗМІ з'ясували, що думають еліти РФ про відступ з Херсона

Відступ із Херсона став "дуже болючею подією" для "російських еліт". Про це пише російське видання "Медуза" з посиланням на джерела, близькі до Адміністрації президента та уряду РФ.

Співрозмовник, близький до підприємців із "ближнього кола" Володимира Путіна, висловився ще жорсткішим: "Пішло розуміння — справжню війну ми програли. Люди починають думати про те, як жити далі, яке місце в майбутньому хотіли б зайняти, яку ставку зробити, на чому грати. (З одного боку) будуть реваншистські настрої. З іншого — буде запит на нормалізацію та стабілізацію", - пише "Медуза".

Щоправда, у політичному блоці Адміністрації президента налаштовані трохи оптимістичніше. Один із співрозмовників "Медузи" пояснив: у кремлі, як і раніше, сподіваються, що на Заході "розвалиться консенсус на підтримку України" через необхідність дешевих енергоносіїв.

У кремлі також сподіваються на зміну політичної ситуації у самій Україні та відставку Володимира Зеленського.

"На чому ґрунтується очікування таких подій, "Медузі" невідомо", - зазначає видання.

Крім того, у Кремлі вірять, що через кілька місяців російська армія стане більш боєздатною через мобілізацію і зможе переламати ситуацію на фронті.

Проте, за словами джерел "Медузи", незважаючи на все невдоволення, російські чиновники та бізнесмени не мають наміру вдаватися до будь-яких дій проти Путіна: "Просто хочеться, щоб усе це швидше закінчилося".

Як повідомлялося раніше, РФ офіційними та неофіційними каналами пропонує Україні сісти за стіл переговорів.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті