Близько 80% своїх сучасних ракет росія вже витратила - Скибицький

Завдаючи ударів по цивільній інфраструктурі України, росія використала близько 80% своїх сучасних ракет. Про це заявив представник Головного управління розвідки міноборони України (ГУР) Вадим Скибіцький у коментарі журналу Economist, - повідомляє ВВС.

За інформацією розвідки, у Кремля залишилося 120 "Іскандерів" та 40 "Кинджалів". Саме тому РФ вирішила придбати у Ірану балістичні ракети Fateh-110 та Zolfaghar.

ГУР каже, що Кремль планує переправити ці ракети повітрям до анексованого Криму і морем в район Каспію.

За словами Скибицького, Україна поки що не має ефективного захисту від цього типу ракет, оскільки вони мають вищу швидкість, ніж російські крилаті ракети або безпілотники.

Раніше експерти припускали, що використання росіянами ракет класу "земля-повітря" для поразки наземних цілей є ознакою нестачі відповідних боєприпасів.

Міністр оборони України Олексій Резніков повідомляв, що до початку повномасштабної війни росія мала 900 "Іскандерів", 500 ракет типу "Калібр" морського базування та 444 крилаті ракети типу Х-101 та Х-555. Тепер же їх залишилося значно менше і подальше їх використання подібними темпами здатне значно послабити обороноздатність росії на інших напрямках.

Статті

Луганськ
16.11.2024
19:22

Як онкохворі з Луганщини лікуються, а обласний онкодиспансер лікує – на третьому році повномасштабної війни

«Але питання в тому, що це дискримінація громадян України, які є переселенцями з 2014 року. Тобто, один із проявів такої дискримінації», - зауважує Марина.
Луганськ
15.11.2024
14:41

Каналізаційні стоки посеред вулиці, але з новим “муралом”: про життя в окупованому Старобільську

...Через недбалість окупаційної влади з початку ремонту цього колектора люди на декількох вулицях живуть без води. А віднедавна ще й у постійному смороді.
Світ
14.11.2024
20:08

“Україна могла би швидко створити арсенал атомної зброї...”. Огляд західних медіа

Україна могла би швидко створити арсенал атомної зброї за технологією бомби, яку США скинули у 1945 році на Нагасакі, з плутонію з використаних паливних елементів з українських АЕС.
Всі статті