Понад 60 російських безпілотників та 4 керовані ракети збито над Україною вночі і вранці

Сили ППО збили над Україною понад 60 російських безпілотників та 4 керовані ракети протягом минулих ночі та ранку. Про це повідомило командування Повітряних Сил ЗСУ в Телеграм 8 листопада.

"Станом на 9:00 підтверджено збиття чотирьох керованих авіаційних ракет Х-59/69 та 62-х ворожих БПЛА у Одеській, Миколаївській, Київській, Сумській, Харківській, Полтавській, Кіровоградській, Житомирській, Чернігівській, Дніпропетровській, Хмельницькій та Івано-Франківській областях", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що в ніч на 8 листопада 2024 року (із 18:00 7 листопада) ворог завдав удару балістичною ракетою Іскандер-М із Ростовської області, чотирма керованими авіаційними ракетами Х-59/69 із повітряного простору Бєлгородської області, 92-ма ударними БПЛА типу "Shahed" та безпілотниками невстановленого типу із напрямків Курськ, Приморсько-Ахтарськ, Орел РФ, Чауда (Крим). Ворожа тактична авіація завдала ударів керованими авіабомбами по Харківщині та Сумщині.

26 ворожих безпілотників локаційно втрачено у різних регіонах України, один - у повітряному просторі України. Бойова робота триває.

Внаслідок нічної російської атаки є постраждалі, пошкоджено будинки та майно мирних мешканців на Одещині, Харківщині, Сумщині та Хмельниччині.

Раніше повідомлялось, що російська армія втратила ще 1580 військових за добу.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті