Польща підняла у повітря винищувачі через ракетну атаку рашистів по обʼєктах в Україні

У Польщі для забезпечення безпеки повітряного простору під час ракетної атаки росії проти України в ніч на 11 квітня, піднято військову винищувальну авіацію. Про це повідомляє Оперативне командування Збройних сил Польщі у соцмережі Х, - пише ua.news.

У командуванні зазначили, що в повітряному просторі діють польські та союзні літаки, що є причиною підвищеного рівня шуму, особливо в південно-східній частині країни. «Сьогодні вночі спостерігається інтенсивна активність дальньої авіації російської федерації, пов'язана з нанесенням ракетних ударів по об'єктах, розташованих на території України», - йдеться у повідомленні.

В Оперативному командуванні зазначили, що активізовано всі необхідні процедури для забезпечення безпеки польського повітряного простору. Управління Республіки Польща веде постійний моніторинг ситуації.

Нагадаємо, що вночі 11 квітня було зафіксовано виліт 9-х бортів стратегічних бомбардувальників Ту-95МС з аеродрому «Оленья» (Мурманська область, рф). Близько 4:00 літаки запустили крилаті ракети в напрямку України. В країні було оголошено масштабну повітряну тривогу.

Як повідомлялося, впродовж доби окупанти завдали 421 удар по 7 населених пунктах Запорізької області.

Також рашисти атакували ракетами Львівську область під ранок, 11 квітня.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті