Після "сходження" авіабомби окупантів у Рубіжному евакуйованих мешканців тримають разом

Окупанти "впустили" авіабомбу біля залізничного вокзалу в Рубіжному 30 березня, але евакуйованих місцевих машканців досі тримають разом. Раніше оприоюднену інформацію про "сходження авіабомби" підтвердив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор 2 квітня. 

"В окупованому Рубіжному - друга частина дійства із "позаштатним сходженням авіаційної бомби". Впала вона з російського винищувача неподалік залізничного вокзалу. Про кількість жертв не повідомляють, вцілілих евакуювали та тримають разом", - пише Лисогор. 

Окупаційна "адміністрація" міста станом на 2 квітня ситуацію не коментує взагалі, з цього приводу Телеграм-канал "Трикунтик" зазначає: "Це наводить на думку, що цією бомбою когось вбило".

"Орки ліквідували авіабомбу, яку самі ж вчергове скинули на місто. В цей раз вирішили не вигадувати велосипед та підірвали її на місці падіння. Внаслідок ліквідації авіабомби є значні руйнування прилеглих домоволодінь", - повідомив "Трикутник" пізніше.

Раніше повідомлялось, що в Рубіжному чи то стався "приліт", чи то окупанти бомбу впустили.

Раніше також повідомлялось, що росіяни "впустили" на приватний сектор окупованого Рубіжного авіабомбу "ФАБ-250" 8 січня 2024 року.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті