Підтримка бізнесу на деокупованих територіях: є нові можливості для переробних підприємств

Для бізнесу, який працює на деокупованих територіях, з’явилися нові можливості грантової програми для створення переробних підприємств «Переробка», - повідомляє Мінреінтеграції.

"Вже незабаром бізнес, який зареєстрований, працює чи планує розпочати роботу на звільнених територіях, отримуватиме гранти на розвиток своїх переробних підприємств. А частина внесків отримувачів грантів може бути компенсована із місцевих бюджетів. Відповідне рішення ухвалено Кабінетом міністрів України", - йдеться у повідомленні.

Такі гранти видаватимуться підприємствам, що працюють на територіях, включених до Переліку територій, на яких велися бої та для яких визначено дату завершення бойових дій чи тимчасової окупації, що затверджується наказом Мінреінтеграції.

Для отримання грантів такими підприємствами передбачено спрощені умови: для перемоги у конкурсі заявники мають набрати під час оцінювання заяв від 20 до 50 балів (для всіх інших показник залишається на рівні від 30 до 50 балів). 

Крім того, у разі рівності балів гранти пріоритетно надаватимуться саме підприємствам, які працюють на деокупованих територіях. Вони покриватимуть до 80% вартості проектів, ініційованих підприємцями.

Важливою новацією є можливість компенсації за рахунок місцевих бюджетів чи інших зацікавлених сторін до 50% (на звільнених територіях – до 75%) коштів, які мають внести отримувачі грантів. Ця компенсація може здійснюватись у тому числі в межах регіональних чи місцевих кредитних програм. 

Дізнатися про інші зміни до Порядку надання грантів на створення або розвиток переробних підприємств можна за посиланням.

Програма для розвитку переробних підприємств «Переробка» є складовою Урядового проекту єРобота.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті